90 jaar ervaring in vervoersoplossingen
140 medewerkers veilig op weg
85 representatieve voertuigen
1 partner voor al uw mobiliteit
Uw partner in Taxi & Touringcar

Contact

Wilt u graag in contact met ons komen?

Vul dan het contactformulier in en wij nemen zsm contact met u op.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

VANDERWOU Taxi

De Slof 33
5107 RH Dongen
T: 0162-313535 (Optie 1)
taxi@vanderwougroep.nl
KVK 18107013
Bank NL28ABNA0470692944
BTW NL807717861B01

VANDERWOU Tours

T: 0162-313535 (Optie 2)
tours@vanderwougroep.nl 
KVK 66395143
Bank NL72RABO0311071066
BTW NL856531844B01

VANDERWOU Autotechniek

T: 0162-313535 (Optie 3)
autotechniek@vanderwougroep.nl
KVK 18107013
Bank NL28ABNA0470692944
BTW NL807717861B01

VANDERWOU Vastgoed

T: 0162-313535
vastgoed@vanderwougroep.nl
KVK 18055190
Bank NL32ABNA0543151581
BTW NL807717824B01

VANDERWOU Autoverhuur

T: 0162-313535
taxi@vanderwougroep.nl
KVK 18107013
Bank NL28ABNA0470692944
BTW NL807717861B01

VANDERWOU Logistiek

T: 0162-313535
taxi@vanderwougroep.nl
KVK 18107013
Bank NL28ABNA0470692944
BTW NL807717861B01

VANDERWOU Uitvaartzorg

T: 0162-386450
info@vanderwouuitvaartzorg.nl
www.vanderwouuitvaartzorg.nl
KVK 18065363

Bus Factory Benelux

T: 0162-313535 (Optie 2)
info@busfactory.nl
www.busfactory.nl
KVK 74112074
Bank NL52 RABO 0340 3889 00
BTW NL859776633B01

VANDERWOU Schadeherstel

T: 0162-313535 (Optie 3)
schadeherstel@vanderwougroep.nl
KVK 81104588
Bank NL32 RABO 0360 4977 48
BTW NL861932249B01

VANDERWOU Verkeersopleidingen

T: 0162-313535
verkeersopleidingen@vanderwougroep.nl
CBR nr 4515W2
KVK 84467339
Bank NL54RABO0374600473
BTW NL863222171B01

VANDERWOU Schadeherstel

T: 0162-313535
autoreclame@vanderwougroep.nl